אם אי פעם חשבתם לעבור הדרכה במסגרת קורס ברמנים, בטוח שמעתם מחברים, משפחה או פשוט קראתם באינטרנט שחבל על הכסף. בדרך-כלל ההסבר שמלווה להערה הזאת הוא צחוק עליכם על כך שאתם מבזבזים את כספכם ושבמהלך הקורס לא באמת משתמשים באלכוהול כך שהתרגול שאתם עוברים במהלך קורס ברמנים הוא לא מציאותי ובעצם כל מה שמלמדים אתכם בתיאוריה במהלך הקורס אתם יכולים לקרוא באינטרנט.

ובכן, תשמחו לשמוע שבמקרה הזה כל האנשים סביבכם שכל- כך נגד קורס ברמנים טועים. כמו בכל תחום , ישנם תמיד אנשים אשר ינסו להרוויח על חשבוניכם וסביר להניח שאם תבדקו כל חברה קטנה המציעה קורס ברמנים תתקלו בסופו של דבר בחברה בה לא נעשה שימוש במשקאות אלכוהוליים בעת ההדרכה בשיעורים. אך לא כך הדבר ברוב החברות.

כל החברות שמכבדות את עצמן, מעבירות את ההדרכות במהלך בית ספר לברמנים תוך כדי שימוש במשקאות אלכוהוליים אמיתיים. באיזושהי נקודה בחיים , בעת בילו בפאב בטוח יצא לכם לשמוע את אחד הברמנים שסיפר על החוויות שלו מהשתתפות בקורס ברמנים. רוב האנשים שעוברים את הקורס יכולים להגיד לכם, שמצאו את עצמם לא פעם קצת שיכורים שכן נעשה שימוש באלכוהול אמיתי וכמובן שבמהלך ההדרכה גם טועמים את המשקה. הדרכה איכותית, היא לא רק בתיאוריה ולכן יש צורך לטעום את המשקאות שאתם מכינים ושאנשים אחרים עימם אתם לומדים מכינים על מנת כל הזמן להשתפר ובסופו של הקורס להגיע למצב בו אתם יכולים להכין כל משקה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אז אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם. היכנסו לכל אתר אינטרנט של חברה המציעה קורס ברמנים או התקשרו אליהם ובדקו את הנושא, בטוח שלא תתאכזבו ותראו כי ההשקעה הכספית באמת תשתלם לכם.

ואם אתם ממש רוצים לצאת גדולים, תביאו את אחד החברים שלכם לאחת מההדרכות (כמובן שבאישור המדריך ולא על דעת עצמכם), הראו להם שאכן משתמשים באלכוהול אמיתי במהלך הקורס, הכינו להם איזה קוקטייל מוצלח שיפיל אותם מהרגליים ואז נראה מי צוחק אחרון.

[bar600]